Don Marco`s

Esimene Euroopa maitseainesegude tootja

“Don” Marco Greulich on grillimise maailmameister ja üks edukamaid grillijaid Euroopas, omades üle 40 rahvusvahelise tiitli. Esimese Euroopa maitseainesegude tootjana on Don Marco`s  välja mõelnud lihtsalt kasutatavaid maitseainesegusid, mis võimaldavad kõigil nautida erakordseid roogasid grillil, suitsuahjus või köögis.
 
Don Marcose moto on: grillist grillile valmib imeline looming ilma maitsetugevdajate, kunstlike aroomide või muude lisanditeta. 
Ja kui nende kastmed lähevad veidi kokku, siis see on kvaliteeditõend, et need ei sisalda erinevaid aineid, mis aitavad kastmel paremini voolata ega muud sarnast.

Maitseained on taimsed ja sobivad veganitele

don-marcos-pigwing-grillikaubamaja

Kõik Don Marco`s Barbecue maitseained on toodetud Clean Label Standardit järgides. Kõrge kvaliteedi tagab hoolikalt valitud koostistosad ning kõik maitseained  on säilitusaineteta ja maitsetugevdajateta. Ei ole mingeid peidetud aineid ega muid trikke, mida tavapäraselt toidutööstuses kasutatakse. Kõik Don Marco`s tooted on toodetud rahvusvahelist toidu standardit (IFS) järgides. Kõik maitseained on taimsed ja sobivad veganitele. 

PigWing on Don Marco`s enim müüdud maitseaine üle terve Euroopa ja on võitnud mitmeid esikohti BBQ võistlustel. Kõik maitseained on arendatud sobimaks kasutada eelkõige embleemil kujutatud tootel, kuid sobib samas ka paljude teiste toitude maitsestamiseks. 

15 erinevat maitseainesegu

Praegu on valikus 15 maitseainet, mida toodetakse regulaarselt aastaringselt, säilivusajaga 2 aastat. Kõik maitseained on taimsed ja sobivad veganitele. Kõik maitseained on arendatud sobimaks kasutada eelkõige embleemil kujutatud tootel, kuid sobib samas ka paljude teiste toitude maitsestamiseks. 

Don Marco`se  kandilistel PET sheikerite kaaned on jagatud kaheks. Ühel pool on peenem ava toote peale raputmaiseks ja teisel pool on suurem ava, kust saab toodedet suuremas koguses peale valada. Uus kaas on arendatud eriti turvaliseks isegi kõige intensiivsemaks kasutamiseks. Kaan on pealt lame, mistõttu saab panna maitseaine purke üksteise peale. Pakend on kaitstud valguse eest, kuid põhi on läbipaistev, et näha purgi sisu.

10 erinevat vürtsisegu

Praegu on Don Marco`s  valikus 10 vürtsisegu, mida toodetakse regulaarselt aastaringselt, säilivusajaga 18 kuud. Kõik vürtsisegud on taimsed ja sobivad veganitele. 

Vürtsisegude ja maitseainete põhiline erinevus on selles, et vahel kasutatakse vürtsisegusid peale küpsetamist, maitsestamiseks ja marinaadide valmistamisel. Iga vürtsisegu on arendatud kindla toote- või tootegrupi maitsestamiseks. Näiteks Kameha: sensatsiooniline lõhele ja mereandidele, ei sobi veiselihale/sealihale/linnulihale.

Lai valik piprasegusid

“Precious” tähendab inglise keeles “väärtuslik” ja see kirjeldab uusi steigi piprasegusid perfektselt Precious piprasegud, mõningate haruldaste koostisosadega toetavad kiire pruunistamisega loomaliha/sealiha/linnuliha väga erinevate maitseprofiilidega. 

Ühte segusse on mahutatud röstitud pipar Ecuadorist, viski pipar, mis on mõjutatud ehtsast ameerika burboonist, tööstuslikult suitsutatud Tellicherry või ehtne roheline Malabar pipar. Iga segu koosneb selgest ja erakordsest maitsest. Igal purgil on veski,  eemaldada kaas, keera purk tagurpidi ja kasuta veskit soovitud koguse saamiseks. 

Võrreldes tavalise väikese diameetriga veskiga on suurte veskite keeramiseks vaja väga vähe jõudu.  Tulenevalt nende kujust ja suurusest on neid väga lihtne kasutada ja võimaldavad väga täpset doseerimist. 

Don Marco`s marinaadisegud

Don Marco’s Barbecue Brine-O-Magic on marinaadi segu lihade marineerimiseks. Brine-o Magic on Sinu saladus saamaks erakordselt mahlast ja maitseküllast liha. 

Juba sajandeid on marinaadid olnud Ameerika BBQ meistrite suurimaks saladuseks. 

Perfektselt tasakaalustatud Brine-O Magic segatakse kokku jaheda veega ja liha pannakse sinna marineeruma mitmeks tunniks, sõltuvalt retseptist. Spetsiaalne segu laseb koostisosadel sügavalt lihasse imbuda tänu osmoosile. Selle eripära on selles, et maitsed ja niiskus lukustatakse liha rakkudesse, mistõttu on peale küpsetamist tulemuseks palju maitseküllasem ja mahlasem liha. 

Ühest pakist saab umbes 6 liitrit marinaadi. 

Võib teha portsjonite kaupa,  100 grammi kohta 1 liiter vett. 

Et veelgi marinaadi personaliseerida võib vee asemel kasutada muid vedelikke, näiteks mahla, mett või rummi.

Ülimalt lihtsad küpsetussegud

Kas sa oled otsimas midagi uut oma grilli ja BBQ “osakonda”? Kui sinu vastus on jah siis Don Marco´s Barbecue Baking Mix küpsetussegu on just see õige asi Sinule. 

Mõned värsked koostisosad Sinu poolt ja Don Marco`s garanteerib sulle kindla edu. 

don-marcos-maitseainesegud

Don Marco`sel ei ole eesmärk iga paari nädala tagant uusi tooteid välja tuua, vaid pigem näidata, kui mitmekülgsed nende tooted on. Selleks on suurepärane abimees maitsejuhis. See on tabel, mis näitab, milline vürts  millise toorainega sobib. 

Don Marco`s maitsestamise juhis

Shopping Cart